Ekspansja ekosystemu: bezproblemowy handel, przechowywanie oraz zakup NUM na Crypto.com

Ann Beg
3 min readMar 25, 2023

Z ekscytacją pragniemy podzielić się z Wami wiadomością, ze natywny token Numbers Protocol (NUM) jest już dostępny w handlu na Crypto.com!

Użytkownicy mogą teraz kupować NUM za USD, EUR, GBP i ponad 20 innych walut fiducjarnych w aplikacji Crypto.com. Uważni użytkownicy zauważyli z pewnością, że od 21 lutego można także handlować NUM na giełdzie Crypto.com na parze handlowej NUM/USD!

Crypto.com to jedna z najszybciej rozwijających się platform kryptowalutowych, współpracująca z instytucjami regulacyjnymi na całym świecie, której celem jest zapewnienie najwygodniejszego sposobu na kupowanie, sprzedaż, handel i wydawanie kryptowalut. Aplikacja Crypto.com umożliwia użytkownikom m.in. zakup ponad 100 topowych kryptowalut po rzeczywistych kosztach, zarabianie wysokich odsetek od swoich kryptowalut, korzystanie z karty Crypto.com Visa oraz łatwe dokonywanie płatności kryptograficznych. Crypto.com DeFi Wallet to portfel niekustodialny, tak więc użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi.

Decydując się na nowe partnerstwo zawsze mamy na uwadze bezpieczeństwo i łatwość korzystania z platformy dla użytkowników NUM.

Crypto.com oferuje Proof of Reserves, zapewniając, że wszystkie aktywa klientów przechowywane na Crypto.com są w pełni zabezpieczone (1:1), bezpiecznie przechowywane, dostępne do wykupu przez klienta w dogodnym dla niego czasie, a teraz także publicznie weryfikowalne. Transparentność platformy jest wzmocniona dzięki rejestrowi regulacji/licencji i protokołów bezpieczeństwa. Crypto.com otrzymało zgodę organów regulacyjnych w głównych krajach, takich jak Wielka Brytania i Francja w Europie oraz Singapur i Korea Południowa w Azji. Crypto.com jest również pierwszą platformą zasobów wirtualnych, która uzyskała certyfikaty bezpieczeństwa i prywatności ISO 27017 i ISO 27018. Jeśli połączysz to ze złotą zasadą Kryptowalut „DYOR” (Do Your Own Research), będziesz mógł odbywać bezstresową i bezpieczną podróż w Przestrzeni Krypto.

Dzięki aplikacji Crypto.com użytkownicy NUM mogą łatwo kupować, sprzedawać i przechowywać swoje tokeny na jednej platformie. Mają również możliwość wydawania swoich kryptowalut za pomocą karty Visa. Współpraca z VISA sprawiła, że ​​płatności w kryptowalutach są teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, a bardziej doświadczeni użytkownicy mogą łatwo przesyłać swoje kryptowaluty na Giełdę Crypto.com i handlować tam swoimi kryptowalutami. Dostępna za pośrednictwem platformy internetowej giełda Crypto.com umożliwia wymianę NUM na parę handlową NUM/USD.

Listing ten jest znaczącym krokiem dla wzrostu naszej sieci.

Stanowi on krok naprzód w naszych wysiłkach na rzecz rozszerzenia ekosystemu NUM i uczynienia go dostępnym dla szerszej publiczności. Chcemy, aby współpraca z Crypto.com zapewniała bezpieczne i przyjazne korzystanie z NUM ,przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa dzięki zatwierdzeniom regulacyjnym platformy, certyfikatom oraz Proof of Reserves. Z ekscytacją czekamy na dalszy rozwój i ulepszenia sieci Numbers Protocol dla wszystkich użytkowników!

O Numbers Protocol

Numbers buduje zdecentralizowaną sieć zdjęć w celu stworzenia społeczności, wartości i zaufania do mediów cyfrowych. Protokół Numbers na nowo definiuje cyfrowe media wizualne jako aktywa i jest kluczowy w zestawie narzędzi do rejestrowania i pobierania grafik oraz filmów w sieci Numbers.

Wliczamy w to:

· Capture App: Pierwsza na świecie kamera typu blockchain, dzięki której użytkownicy mogą łatwo rejestrować zdjęcia i korzystać z aplikacji Web 3.0.

· Seal API: programiści i przedsiębiorstwa mogą wdrażać Numbers API do rejestrowania zdjęć i uzyskiwania dostępu do swoich adresów i certyfikatów Web3.0.

· Certyfikaty: certyfikaty potwierdzające autentyczność treści wraz z informacją on-chain o ich pochodzeniu

· Marketplace CaptureClub: Natywny rynek NFT, który pozwala twórcom zdjęć sprzedawać i wystawiać swoje dzieła.

· Wyszukiwarka NFT: pierwsza wyszukiwarka Web 3.0 NFT, która pomaga użytkownikom weryfikować historię NFT i zapobiegać potencjalnym oszustwom NFT.

Numbers wspiera czystość mediów cyfrowych i umożliwiają bardziej krytyczne myślenie o interakcjach między naszymi obrazami a otaczającym nas światem. Celem Numbers jest tokenizacja autentycznych zdjęć (zarówno obrazów jak i filmów) w celu stworzenia zdecentralizowanej sieci zdjęć w Web 3.0.

Strona | Twitter | Telegram | Discord | Medium

--

--

Ann Beg

Cryptocurrencies | Marketing and Social Media | 🇵🇱-Eng Translations