Aktualizacja dotycząca zdjęć oraz ekskluzywny airdrop dla aktywnych użytkowników

Ann Beg
5 min readFeb 22, 2023

Widząc potrzebę pełnej i jak najszybszej integracji Blockchaina Numbers, wdrożyliśmy w grudniu 2022 roku Numbers Mainnet, dzięki któremu aplikacja Capture mogła zostać podstawową aplikacją zdecentralizowanej sieci mediów cyfrowych Numbers. Z radością ogłaszamy dziś, że po miesiącach ciężkiej pracy, Numbers Mainnet zostanie w pełni zaimplementowany do aplikacji Capture 22 lutego 2023. Wszystkie funkcje bazowe, takie jak rejestracja aktywów czy mintowanie NFT, są teraz dostępne na mainnecie za pośrednictwem Capture App, a nowa struktura opłat zostanie zaimplementowana już od pierwszego dnia (22.02.2023).

Capture App rewolucjonizuje sposób tworzenia mediów poprzez dostarczanie platformy służącej weryfikacji i zabezpieczaniu autentyczności i własności zasobów cyfrowych.

Dzięki ponad 1 milionowi pobrań w 180 krajach, Capture App pozwala użytkownikom na zabezpieczenie swoich zdjęć i filmów dzięki zapisom integralności on-chain, dostarczając tym samym bezpieczną i transparentną historię zasobów.

Dzięki temu, twórcy mogą monetyzować swoje cyfrowe treści, zamieniając je w NFT,a następnie sprzedając na marketplace’ie Capture.

Wraz z wdrożeniem Mainnetu, został również zaktualizowany proces rejestracji zasobów w aplikacji Capture, dzięki czemu jest on jeszcze bezpieczniejszy i bardziej transparentny. Od teraz użytkownicy Capture App mogą korzystać z bezpieczniejszego i bardziej zdecentralizowanego sposobu rejestrowania swoich zdjęć.

Każde zdjęcie uchwycone po aktualizacji zyska:

 • Trwałe przechowywanie w zdecentralizowanej sieci (IPFS)
 • Certyfikat blockchaina (Profil Zasobów), który działa jako weryfikowalny dowód utworzenia.
 • Niezmienny i transparentny zapis każdego pliku multimedialnego, co buduje zaufanie w całym, zdecentralizowanym ekosystemie.

Aby przyspieszyć adopcję tego systemu, po wejściu w życie nowej struktury opłat, nowo zarejestrowanym użytkownikom zostaną przyznane 3 Kredyty Capture. Kredyty te będą mogły zostać wykorzystane do wykonania do 120 Captures, a także pomogą użytkownikom poznać funkcje oraz zalety aplikacji Capture. Ponadto, w ramach podziękowania dla naszych aktywnych użytkowników, przygotowaliśmy airdropową kampanię, tak aby mogli oni otrzymać 25 NUM w prezencie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o airdropie!

Co się zmieni dla użytkowników Capture App?

Aby móc w pełni wykorzystać zalety tego zaktualizowanego systemu, użytkownicy będą uiszczać stałą opłatę rejestracyjną w wysokości 0,025 NUM od 22 lutego 2023 r. wraz ze standardową opłatą za gaz (około 0,0004 NUM). Obecni użytkownicy otrzymają 1 Kredyt Capture po zakończeniu migracji, dzięki czemu korzystanie z Capture nie zostanie zakłócone!

Opłaty te mogą być uiszczane za pomocą natywnych tokenów NUM lub kredytów Capture. Wierzymy, że opłaty te stanowić będą niewielką inwestycję w przyszłość Twoich cyfrowych treści i pomogą zapewnić ciągły wzrost i rozwój Capture App.

A co, jeśli jestem nowym użytkownikiem?

Aby zapewnić bezproblemową obsługę, każdy użytkownik rejestrujący się w aplikacji Capture w dniu 22 lutego 2023 r. lub później, otrzyma bezpłatnie 3 Kredyty Capture. Pozwoli to nowym użytkownikom na zapoznanie się z całym wachlarzem funkcji oferowanych przez aplikację Capture i zintegrowanie jej z cyfrowymi zdjęciami. Dzięki tym kredytom użytkownicy mogą zrobić do 120 natywnych zdjęć Capture oraz korzystać z funkcji Web3.

Jaka jest różnica pomiędzy natywnym tokenem NUM i Kredytami Capture?

Obszerne wyjaśnienie Kredytów Capture znajdziesz w naszym przewodniku <Wyjaśniamy Kredyty Capture, wszystko co musisz o nich wiedzieć!>

W skrócie, Kredyty Capture mogą być wykorzystywane w aplikacji Capture i mają taką samą wartość, jak natywny token NUM. Mogą zostać wykorzystane do ponoszenia opłat rejestracyjnych oraz opłat za gaz, ale nie do kupowania Capture NFT. Kredyty Capture mogą być nabywane poprzez zakup w aplikacji, rejestrację, nagrody za polecenia czy w ramach nagród promocyjnych**. Kreydty nabywane w ramach zakupu w aplikacji nie mają daty ważności, a te uzyskane w ramach nagród, wygasną po upływie 90 dni.

 • Nagrody mogą różnić się w zależności od kampanii. Numbers protocol zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji nagród oraz aktywności.

Ekskluzywny Airdrop dla aktywnych użytkowników!

Obecni użytkownicy otrzymają po migracji 1 Kredyt Capture, aby korzystanie z aplikacji nie zostało zakłócone.

Plus! W ramach podziękowania aktywnym użytkownikom, wprowadzamy kampanię, podczas której będzie można zdobyć 25 natywnych tokenów NUM!

 • Czas trwania kampanii: Do 1 marca 2023, 13:00 UTC
 • Kwalifikacje: Konto Capture utworzone przed 1.03.2023 13:00 UTC, na którym znajduje się przynajmniej jedno zdjęcie (Capture)
 • Airdrop zostanie rozesłany na portfele wybranych użytkowników 10 marca.

Zrób swoje Capture już TERAZ!

Capture App dla Ambasadorów!

Jestes aktywnym członkiem NUMARMY?

Aby zachęcić naszych ambasadorów do promowania aplikacji Capture, przygotowaliśmy specjalny fundusz promocyjny. Aktywni ambasadorzy (ci, którzy przesłali prace w ciągu ostatnich 2 miesięcy) otrzymają fundusze bezpośrednio na swoje portfele Capture tego samego dnia, kiedy wysłany zostanie Ekskluzywny Airdrop dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy więc naszą NUMARMY do korzystania z tego funduszu poprzez robienie zdjęć, korzystanie z akcji sieciowych, a nawet wysyłanie natywnych tokenów NUM swoim znajomym w prezencie!

Zasady:

 • Kwalifikacje: Aktywni ambasadorzy
 • Airdrop w liczbach:
  - Tier 1/Army: 100 natywnych NUM
  - Tier2/Soldier: 150 natywnych NUM
  - Tier 3/Captain: 200 natywnych NUM

O Numbers Protocol

Numbers buduje zdecentralizowaną sieć zdjęć w celu stworzenia społeczności, wartości i zaufania do mediów cyfrowych. Protokół Numbers na nowo definiuje cyfrowe media wizualne jako aktywa i jest kluczowy w zestawie narzędzi do rejestrowania i pobierania grafik oraz filmów w sieci Numbers.

Wliczamy w to:

· Capture App: Pierwsza na świecie kamera typu blockchain, dzięki której użytkownicy mogą łatwo rejestrować zdjęcia i korzystać z aplikacji Web 3.0.

· Seal API: programiści i przedsiębiorstwa mogą wdrażać Numbers API do rejestrowania zdjęć i uzyskiwania dostępu do swoich adresów i certyfikatów Web3.0.

· Certyfikaty: certyfikaty potwierdzające autentyczność treści wraz z informacją on-chain o ich pochodzeniu

· Marketplace CaptureClub: Natywny rynek NFT, który pozwala twórcom zdjęć sprzedawać i wystawiać swoje dzieła.

· Wyszukiwarka NFT: pierwsza wyszukiwarka Web 3.0 NFT, która pomaga użytkownikom weryfikować historię NFT i zapobiegać potencjalnym oszustwom NFT.

Numbers wspiera czystość mediów cyfrowych i umożliwiają bardziej krytyczne myślenie o interakcjach między naszymi obrazami a otaczającym nas światem. Celem Numbers jest tokenizacja autentycznych zdjęć (zarówno obrazów jak i filmów) w celu stworzenia zdecentralizowanej sieci zdjęć w Web 3.0.

Strona | Twitter | Telegram | Discord | Medium

--

--

Ann Beg

Cryptocurrencies | Marketing and Social Media | 🇵🇱-Eng Translations